Cześć!

bardzo miło jest mi gościć Cię w moim sklepie. Powstał on dzięki połączeniu mojego doświadczenia w e-commerce z zainteresowaniami i ideałami, które mi przyświecają. Długo szukałam asortymentu, w który mogłabym zaopatrzyć mój sklep, by czuć się z nim dobrze i prowadzić go z sercem. Stawiając na produkty związane z przerabianiem i dekorowaniem ubrań i innych przedmiotów codziennego użytku, kierowałam się ideą łączenia hobby i pracy kreatywnej z praktycznością, jaką jest nadawanie rzeczom drugiego życia.

Misja sklepu sprowadza się do dwóch ważnych dla mnie aspektów:

  1. Rozwijania kreatywnego hobby, czyli spędzania czasu na czymś twórczym, z dala od telefonów i Internetu. Zbyt wiele czasu poświęcamy nowym technologiom, a długie godziny wpatrywania się w smartphona można wykorzystać w bardziej twórczy sposób, który daje wiele satysfakcji.
  2. Nadawanie rzeczom drugiego życia, by ograniczyć kupowanie nowych ubrań oraz wyrzucanie całkiem dobrych. Zmiana koloru, dodanie nowego wzoru, lekka przeróbka, może sprawdzić, że ubrania zyskują świeżości i unikalności. Mają szansę ponownie być w użyciu i cieszyć nasze oko.

Sama dopiero zaczynam przygodę z przerabianiem ubrań. Nie jestem plastyczką, czy artystką. Nie mam talentu. Uczę się, eksperymentuję. Sprawdzam nowe wzory, kolory, techniki. A co najważniejsze, sprawia mi to dużą frajdę. Mam nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności, spróbujesz swoich sił i podzielisz się własnymi projektami. 

Pozostańmy w kontakcie!

Ania