Szablony do malowania tkanin, dodatków, ścian

Szablony

Szablony do malowania na tkaninach to doskonały pomysł na szybkie i proste dekorowanie ubrań. Wymagają niewiele pracy, a efekt naprawdę może zaskakiwać. Koszulki czy inne ubrania, które już Ci się znudziły, mogą zyskać drugie życie. Korzystając z szablonów możesz również tworzyć nowe, unikalne stylizacje. Bluzka z sieciówki potrafi przekształcić się w jedyne w swoim rodzaju, przyciągające wzrok ubranie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by użyć szablonów do malowania ścian, poduszek, ceramiki, czy papieru. Wystarczy dobrać odpowiednią farbę do szablonu.

Wśród szablonów w naszym asortymencie możesz znaleźć klika rodzajów. Szablony z giętkiego plastiku są trwałe i można wykorzystywać je wielokrotnie. Często zawierają więcej elementów, więc wystarczy szablon odpowiednio pociąć i już można tworzyć unikalne kompozycje. Posiadamy również szablony dwuwarstwowe, gdzie jedna warstwa stanowi główny motyw, a druga pozwala nanieść drobne, kolorowe detale.

Samoprzylepne szablony zdecydowanie ułatwiają pracę, gdyż nie trzeba ich dodatkowo przyklejać, a przez to, że odpowiednio przylegają do materiału, wzór można nanieść precyzyjnie. Godne uwagi są również szablony wykonane metodą sitodruku. Charakteryzują się dużą ilością detali i drobnym wzorem, dzięki czemu efekt przypomina ręcznie malowaną pracę. 

Aktywne filtry